top of page

Pour Over Coffee

Hakkımızda

   Kapılarımızı açtığımız 2017 yılından beri işimizde ustalaştık. Kaliteli ürünlerimiz, özel hizmetlerimiz ve başkalarıyla kıyaslanamayan müşteri ilişkilerimizle müşterilerimizin her zaman bize dönmesini sağladık. Konya bölgesindeki hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürmek için hizmetlerimizi genişletmeyi ve geliştirmeyi asla bırakmayacağız.

dfghÇalışma Yüzeyi 7.png

       2017 yılında Konya'da ''3. Nesil Kahve Kavurma Merkezi'' olarak açılan Pour Over Coffee, taze, lezzetli ve kaliteli kahvenin bulunduğu butik kahve evi temasıyla kurulmuştur. Farklı yörelerde özel çekirdeklerin damak tadına uygun kavrumu ve çekimiyle kişisel tatlara hitap eden ve farklı demleme teknikleri ile kahve tiryakilerini tanıştıran ilk ve tek mekan olma özelliğini hala taşımaktadır. 

        2023 Mart ayında Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Bilimleri Fakültesi arkasında 2.şubesi açılan Pour Over Coffee, sanat severleri buluşturmaya devam eden etkinlikleriyle bu semtin de gözdesi olma yolunda ilerlemektedir.
   Paket kahve satışında, farklı tadım notalarına sahip 7 ila 15 arasında değişen yöreler bulunmaktadır. Kahve tutkunları diledikleri demleme tipine ve diledikleri yöreye göre sipariş vererek eşsiz kahve lezzetine ulaşabilmektedirler.

     Kahve tadımı, içimi ve satışının yanısıra düzenli olarak yapılan kültür-sanat etkinlikleri ile de bu kültürü Konya'ya getiren Pour Over Coffee, sinemadan edebiyata, psikolojiden mimariye farklı konularda etkinlikleri misafirlerine sunmaktadır.


  Kahveye eşlik eden tatlılar ise kafenin mutfağında özel tarifleri ile hazırlanıp misafirleriyle buluşmaktadır.

bottom of page